POZOR na PODVODNÝ EMAIL: Dostali ste z akoby našej mailovej adresy "kancelaria@ficek.sk" mail s predmetom "URGENTNÉ, OZNÁMENIE O EMBARGU" s nezmyslami o úveroch a dlhoch? Je to podvodná správa, neklikajte na link a ani prílohu. Problém intenzívne riešime.
Máte
otázku?

Vzor žiadosti o podmienečné upustenie od zvyšku trestu zákazu činnosti viesť motorové vozidlo

Online právna poradňa
Oblasť práva: Trestné právo, Trnava

Otázka: Vzor žiadosti o podmienečné upustenie od zvyšku trestu zákazu činnosti viesť motorové vozidlo

Dobrý deň, chcel by som sa len opýtať, či nemáte k dispozícii vzor žiadosti o podmienečné upustenie od zvyšku trestu zákazu činnosti viesť motorové vozidlo. Za odpoveď Vám vopred ďakujem.

Odpoveď: Vzor žiadosti o podmienečné upustenie od zvyšku trestu zákazu činnosti viesť motorové vozidlo

Dobrý deň, pokiaľ ide o vzor žiadosti o podmienečné upustenie od zvyšku trestu zákazu činnosti viesť motorové vozidlo neodporúčam Vám stiahnuť si ho z internetu, pretože riskujete, že nebude správne vyplnené a budete ho musieť doplniť, čo spôsobí predlženie času, kým súd rozhodne o podmienečnom upustení od zvyšku trestu zákazu činnosti viesť motorové vozidlo.

Odporúčam Vám, pokiaľ by ste si žiadosť o podmienečné upustenie vypracovali sám, nechať si ho skontrolovať advokátovi za minimálny poplatok, ušetríte tak najmä čas, prípadne si nechať celú žiadosť vypracovať advokátom.