Právna poradňa 24 hodín

(formulár na položenie otázky je nižšie)

Máte jednoduchý právny problém a zdá sa Vám zbytočné chodiť do advokátskej kancelárie? Nevyznáte sa v paragrafoch? Vyplňte formulár právnej poradne v spodnej časti tejto stránky.

Na tomto mieste Vám advokát odpovie prostredníctvom online právnej poradne na Vašu otázku týkajúcu sa právneho problému, ktorý riešite, prípadne Vám právnik poradí, ako by ste mali postupovať. Advokát Vám kvalifikovane odpovie v priebehu niekoľkých hodín (prípadne minút). Služba právnej poradne je anonymná.
Služby on-line právnej poradne sú, na rozdiel od Slovenskej republiky, v zahraničí už celkom bežné. Vždy si overte na stránke Slovenskej advokátskej komory (www.sak.sk), či Vám právnu pomoc poskytuje odborník - advokát. Neodborná právna rada môže spôsobiť viac problémov ako úžitku.
Vaše otázky z oblastí práva Vám môže advokát zodpovedať prostredníctvom online poradne ZDARMA a to v prípade, ak to odôvodňujú Vaše osobné, majetkové pomery alebo z dôvodu hodného osobitného zreteľa. Zadaním otázky do formulára právnej poradne beriete na vedomie, že nie je povinnosťou advokáta poskytnúť právnu radu bezplatne.

Prednostne odpovedáme v tejto poradni na podotázky. Podotázku môžete vložiť už k existujúcej otázke do formulára pod ňou. Vyhľadajte najskôr podobnú tému vo vyhľadávacom poli, ktoré sa nachádza na tejto stránke a vložte pod ňu otázku.

Advokát - právnik je oprávnený poskytnúť poradenstvo aj v iných právnych oblastiach bezplatne (ZDARMA). Po zaslaní otázky zváži, či právnu pomoc poskytne zdarma aj v iných právnych veciach. Ak sa advokát rozhodne odpovedať zdarma - bezplatne, automaticky Vám pošle odpoveď na Vašu otázku. Pokiaľ si vyberiete platenú online právnu poradňu, odpoveď dostanete vždy. Advokát Vám oznámi, koľko by právna pomoc stála a Vy sa rozhodnete, či právne služby advokáta využijete. Vyplnenie a odoslanie formulára na stránke nášho právneho poradenstva Vás k ničomu neviaže.
Online právnická poradňa vznikla pre potreby bežných občanov. Berte prosím na vedomie, že z časových dôvodov niekedy nestihneme zodpovedať všetky otázky, preto Vaša otázka zadaná do online právnej poradne môže zostať nezodpovedaná.

Pokiaľ chcete bezpodmienečne dostať odpoveď na svoju otázku a mať prednosť pred inými otázkami, máte možnosť objednať si platenú online právnu poradňu.

Postup:

Vo formulári nižšie vyplňte Váš email, na ktorý Vám zašleme odpoveď, ďalej vyberte bydlisko (kraj, v ktorom bývate). Naša online právna poradňa umožňuje taktiež vybrať si oblasť práva, pod ktorú Vaša otázka spadá. Pokiaľ neviete otázku zaradiť vyberte "iné, neviem zaradiť". V našej online právnej poradni máte na výber dve možnosti, prvá je bezplatné právne poradenstvo (tzv. právna poradňa zdarma) a druhá je platené online právne poradenstvo (tzv. platená online právna poradňa).

Pri platenej online právnej poradni Vám Vašu otázku zodpovie odborník zaoberajúci sa uvedenou problematikou a to bez zbytočného čakania. Vopred Vám bude oznámená cena za právnu radu (poradenstvo) a Vy sa budete môcť rozhodnúť, či s navrhovanou cenou súhlasíte. V platenej online právnej poradni advokát odpovedá na všetky otázky, ktore mu budú položené. V prípade právnej poradne zdarma Vaša odpoveď môže zostať nezodpovedaná. Vašu otázku - právny problém napíšte do časti "Otázka" a stlačte " Odoslať ". Ak máte dokument (napr. zmluvu, žalobu), ktorý chcete, aby Vám advokát skontroloval, zašlite nám ho emailom na našu e-mailovú adresu, ktorú nájdete na stránke Kontakt.Vaša správa bola úspešne odoslaná!

JUDr. Milan Ficek


Vyplnením formulára súhlasíte s týmito podmienkami:

advokát nie je povinný odpovedať na Vašu otázku,
telefonicky právne rady neposkytujeme,
položená otázka musí byť konkrétna a obsah nesmie odporovať dobrým mravom,
beriete na vedomie, že advokát Vám môže poskytnúť kvalifikovanie právnu pomoc iba v prípade, ak bude mať k dispozícii všetky skutočnosti týkajúce sa Vášho právneho problému,
beriete na vedomie, že právo poskytnúť právne rady prostredníctvom online právnickej poradne zdarma si advokát vyhradzuje, advokát je oprávnený odmietnuť odpovedať na položenú otázku bez odôvodnenia.

Advokátska kancelária Bratislava, JUDr. Milan Ficek,
advokát - právnik

Všetky recenzie
Na našich stránkach používame cookies. Slúžia na zlepšenie našej práce a vášho zážitku z čítania Ficek.sk. Bližšie informácie nájdete v Pravidlách používania cookies.