POZOR na PODVODNÝ EMAIL: Dostali ste z akoby našej mailovej adresy "kancelaria@ficek.sk" mail s predmetom "URGENTNÉ, OZNÁMENIE O EMBARGU" s nezmyslami o úveroch a dlhoch? Je to podvodná správa, neklikajte na link a ani prílohu. Problém intenzívne riešime.
Máte
otázku?

Vzor návrhu na rozvod

Online právna poradňa
Oblasť práva: Rozvod, Nitra

Otázka: Vzor návrhu na rozvod

Dobrý deň, rád by som získal informáciu, kde nájdem vzor návrhu na rozvod manželstva? Chcem požiadať o rozvod. Potrebujem aj zastúpenie v rozvodovom konaní? Radšej by som sa konania nezúčastnila. Môže sa pojednávanie uskutočniť aj bez mojej prítomnosti? Dúfam, že súd rozhodne o rozvode čo najskôr. Manželstvo je už v troskách a chcem mať rozsudok čo najskôr.

Odpoveď: Vzor návrhu na rozvod

Dobrý deň,

pokiaľ ide o vzor rozvodu (návrhu na rozvod manželstva), na internete môžete nájsť množstvo vzorov rozvodu (návrhov). Spracovali sme preto vzorový návrh (odkaz je nižšie)

Kliknite na tento link, tu nájdete: vzor žiadosti o rozvod

Na tejto stránke si môžete prečítať všetko o rozvode a nájdete tam aj to, aké náležitosti má mať návrh na rozvod manželstvaVšetko o rozvode

Súd prebehne aj bez Vás ak by ste mali zastúpenie, zabezpečíte si tak, že to bude na prvom pojednávaní súdu. Dá sa to teda aj bez Vašej účasti. Kontaktovať nás môžete ohľadom zastupovania tu: kontakt.

Rozsudok súdu o rozvode vám zabezpečíme najskôr ako to bude možné. Je však niekoľko vecí, ktoré by ste mali vedieť, ako urýchliť rozvod.

Môžete si objednať aj telefonické konzultácie a vysvetlíme Vám podrobnosti: Konzultácia s advokátom