POZOR na PODVODNÝ EMAIL: Dostali ste z akoby našej mailovej adresy "kancelaria@ficek.sk" mail s predmetom "URGENTNÉ, OZNÁMENIE O EMBARGU" s nezmyslami o úveroch a dlhoch? Je to podvodná správa, neklikajte na link a ani prílohu. Problém intenzívne riešime.
Máte
otázku?

Trestné oznámenie

Online právna poradňa
Oblasť práva: Trestné právo, Trnava

Otázka: Trestné oznámenie

Dobrý deň. Policajt, ktorý sa nepredstavil, mi zavolal z utajeného čísla s tvrdením, že chcú na mňa podať trestné oznámenie. Avšak, dodal, že ak zaplatím dotyčnej osobe sumu 3600 eur do hodiny, tak trestné oznámenie nepodá. Je toto správne? Môže policajt niečo také navrhnúť cez telefón? Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď: Trestné oznámenie

Dobrý deň, toto určite policajt nepovie, pretože ide o vydieranie. Takže to znamená, že ten kto Vám telefonoval nebol policajt.