Máte
otázku?

Vzory zmlúv zadarmoNizšie uvádzame vzory zmlúv zadarmo. Na týchto stránkach si môžete vytvoriť a stiahnuť zadarmo potrebný vzor zmluvy (dokumentu):
 

Zmluva o pôžičke - VZOR
Na tejto stránke je možné si vytvoriť (a stiahnuť) zadarmo a bez registrácie zmluvu o pôžičke.

Uznanie dlhu - VZOR
Na tejto stránke si môžete vytvoriť (a stiahnuť) zadarmo a bez registrácie uznanie dlhu. Nájdete na nej všetky potrebné informácie o uznaní dlhu podľa Občianskeho zákonníka.

Uznanie záväzku - VZOR
Na tejto stránke si môžete vytvoriť (a stiahnuť) zadarmo a bez registrácie uznanie záväzku. Nájdete na nej všetky potrebné informácie o uznaní záväzku podľa Obchodného zákonníka.

Zmenka - VZOR
Na tejto stránke si môžete vytvoriť (a stiahnuť) zadarmo a bez registrácie zmenku (aj bianko zmenku). Stránka obsahuje všetky potrebné informácie o zmenkách.


Kúpna zmluva na auto - VZOR
Na tejto stránke si môžete vytvoriť (a stiahnuť) zadarmo a bez registrácie kúpnu zmluvu na auto. Stránka obsahuje všetky potrebné informácie o kúpe motorového vozidla.


Nájomná zmluva (zmluva o prenájme) - VZOR
Na tejto stránke si môžete vytvoriť (a stiahnuť) zadarmo a bez registrácie vzor nájomnej zmluvy. Stránka obsahuje všetky potrebné informácie o nájomnej zmluve (zmluve o prenájme).JUDr. Milan Ficek,
advokát 


Chatbot
Dobrý deň,
volám sa Lexana a som virtuálna asistentka. Nižšie vyberte, s čím chcete pomôcť.