Výška výživného na tri deti

Online právna poradňa
Oblasť práva: Rodinné právo, Nitra

Otázka: Výška výživného na tri deti

Dobrý deň, chcel by som sa orientačne spýtať, akú maximálnu výšku výživného mi môže súd určiť na troje deti (16, 14 a 5 rokov). Môj čistý príjem je 700€, manželkin 1000€. Žijeme v spoločnej domácnosti a o deti sa staráme obaja. Mesačné výdavky na chod domácnosti sú (vrátane hypotéky a pôžičky) okolo 1200€. Iný majetok okrem spoločnej nehnuteľnosti nemám. Ďakujem.

Odpoveď: Výška výživného na tri deti

Dobrý deň, výška výživného závisí aj od nákladov detí, či sú zdravé a či výdavky na domácnosť sú oprávnené. Ak nám napíšete bližšie informácie, odhadneme Vám výživné.