Aký je poplatok za rozvod?

Online právna poradňa
Oblasť práva: Rozvod, Žilina

Otázka: Aký je poplatok za rozvod?

Koľko by ma stál rozvod? Mám tri deti, z ktorých jedno bude od 1. júla zarobkovo činné. Chcem sa rozviesť kvôli alkoholizmu a psychickej tyranii. Ešte by som vás prosil, ako je to s prípadnými hypotekárnymi úvermi, keďže sme ich mali spoločne. Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

Odpoveď: Aký je poplatok za rozvod?

Dobrý deň, poplatok za rozvod manželstva závisí od toho, aký typ právnej služby budete chcieť. Ak sa viete dohodnúť tak je poplatok za rozvod (právnu pomoc) nižší, nakoľko nie je potrebné zastupovanie.

Úvery a majetkové veci sa riešia až po rozvode.