AK Ficek & Ficeková, hodnotenie a referencie


Reakcie klientov na našu prácu nájdete tu: Recenzie na Facebooku

Pýtali sme sa našich klientov, či boli spokojní s našimi radami a právnou pomocou a tu sú ich odpovede:

< 1 2 3 4 5 6 8 11 14 >
Ďakujem za vyčerpávajúcu odpoveď z pracovného práva. Vaša rada obohatila moje znalosti z tejto oblasti. Jaroslava T.
Jaroslava T.
ďakujem za Vašu odpoveď a dali Ste mi šancu na iný pohľad do budúcnosti. Ešte raz Vám ďakujem. J.U.
J.U.
Najprv sa chcem poďakovať za právnu radu, ktorú mi poskytli v kancelárii, veľké ďakujem. V advokátskej kancelárii mi boli ochotní poradiť vo veci, v ktorej nie som doma a nebola som si istá, čo ma čaká a či postupujem správne, nakoľko mi odpovedali na otázky odborne a pritom nešlo len o "jednoslovnú radu". Ešte raz ďakujem a určite budem podávať referencie aj ďalej.
Monika Č.
Ano bola som velmi spokojna s odpoveďou. Velmi nam pomohla, dakujeme
N.K.
Bol som spokojný, hlavne za rýchlu odpoveď. Cením si vašu prácu a vynaložený čas. Je to veľmi obdivuhodný návrat ku koreňom advokácie a nezištnej pomoci. Ešte raz ďakujem.
B.N.
S odpoveď na moju otázku som bol spokojný. Dozvedel som sa všetko, čo ma zaujímalo. Bolo tam všetko ozrejmené, ako je potrebné postupovať. Za čo som vďačný.
Adrián V
Dobrý deň, ďakujem za Vašu odpoveď, veľmi mi to pomohlo. S pozdravom Danage
E.D
Áno. Ďakujem pekne za usmernenie a odbornú radu.
Juraj K.
Ďakujem Vám veľmi pekne. Vaša rada mi veľmi pomohla. Potrebujem sa čo najskôr zamestnať, preto nechcem nič zanedbať. Mal som obavy, či aj napriek všetkému, nezostane záznam vo výpise až po dobu celého pôvodného trestu (2r. a 6m.). To už by bolo veľmi tvrdé. Ďakujem.
Peter Ch.
Dobrý deň. Ďakujem za rýchlu odpoveď. Som rada a spokojná, že ste ma utvrdili v mojom vlastnom názore aj po právnej stránke. Majetky dokážu potešiť ak ich človek nadobudne a rozhnevať, ak ich niekto stráca. Poteším sa ak sa moja situácia aspoň čiastočne vyrieši v môj prospech. Prajem Vám veľa spokojných čitateľov, resp. klientov. S pozdravom A.V.
A.V.
Ďakujem za odpoveď, bola pre mňa veľmi dôležitá, lebo v posledných rokoch sa zvýšil počet rozvedených rodičov v materských školách a školská vyhláška neobsahuje ako postupovať v takomto prípade. Som veľmi rada. že po dlhom hľadaní som našla Vašu stránku. Prajem Vám veľa pracovných úspechov.
Michaela P.
Dakujem za odpoved !!!
D.Polgar
Som spokojná s právnym poradenstvom. Zodpovedali sa mi nielen položené otázky, ale aj prípadne otázky boli zodpovedané. Ďakujem, som spokojná!
M.V.
Som veľmi spokojný, nečakal som ani odpoveď. A dostal som ju, síce po dlhšom čase, ale dostal. Vďaka. S úctou Pavol
P.H.
Som spokojná s odpoveďou, bolo dostatočne zodpovedané všetko, na čo som sa potrebovala informovať, ďakujem.
Lucia B.
< 1 2 3 4 5 6 8 11 14 >