Zmluva o pôžičke overený podpis u notára

Online právna poradňa
Oblasť práva: Občianske právo, Bratislava

Otázka: Zmluva o pôžičke overený podpis u notára

Dobrý deň, môj známy potrebuje v priebehu jedného dňa odcestovať, ale nemá k dispozícii finančnú hotovosť. Chcem mu vyjsť v ústrety a požičať mu kreditnú kartu, na ktorej je kredit vo výške 2500 eur. Okrem toho, som mu požičala aj 3000 eur. Mojím prianím je, aby mi túto sumu splácal mesačne vo výške 250 eur. Chcem sa spýtať, či je dostatočné zostaviť Zmluvu o pôžičke a tú následne dať schváliť notárovi. Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď: Zmluva o pôžičke overený podpis u notára

Dobrý deň,

ak chcete dobrú zmluvu o pôžičke, ktorá Vás ochráni pred prípadnými problémami, tak odporúčame zmluvu zo stránky www.zmluvaopozicke.sk.

Podpis u notára nie je potrebné overiť - nemá to vplyv na platnosť zmluvy o pôžičke ale, ak máte to možnosť, určite by bolo vhodnejšie, ak by bol jeho podpis overený. Takto zabezpečíte svoju zmluvu ešte viac.