Napadnutie - ublíženie na zdraví

Online právna poradňa
Oblasť práva: Trestné právo, Banská Bystrica

Otázka: Napadnutie - ublíženie na zdraví

Bol som v sobotu na Silvestra v meste, keď sme narazili na troch ľudí, ktorí ma napadli. Zhodili ma na cestu a kopali ma do hlavy a po tele. Prosím o radu, ako postupovať v takýchto situáciách, pretože mi nepôsobili žiadne viditeľné zranenia na tvári. Trpím však veľkými bolesťami, stalo sa to v Brezne pred obchodným domom Point, približne o pol 6 ráno. Ďakujem vopred za skorú odpoveď. PS.

Odpoveď: Napadnutie - ublíženie na zdraví

Dobrý deň, choďte sa dať ošetriť, ak to vyžaduje Vaša zdravotná situácia.

Môžete mať aj otras mozgu, čo nie je vôbec zábava.

Podajte tiež hneď trestné oznámenie na polícii. Ak to bolo na ulici, potom môžu existovať kamerové záznamy.