Informácie o stave konania

Online právna poradňa
Oblasť práva: Iné oblasti práva, Trenčín

Otázka: Informácie o stave konania

Dobrý deň, podal som na súde návrh na predbežné opatrenie ohľadom zverenia dieťaťa do mojej starostlivosti. Už je to tretí týždeň a manžel chce syna odobrať. Chcel by som sa informovať, či mám nárok získať informáciu od súdu o stave môjho návrhu. Ďakujem.

Odpoveď: Informácie o stave konania

Dobrý deň. Ako účastník konania sa môžete informovať o stave veci napr. telefonickým dopytom na infocentrum príslušného súdu alebo môžete na súd zaslať žiadosť o informáciu ohľadom stavu konania, prípade sa môžete objednať priamo na študovanie spisu.