Máte
otázku?

Cena za vypracovanie kúpnej zmluvy?


Online právna poradňa
Oblasť práva: Občianske právo, Banská Bystrica
Odpovedá: JUDr. Milan Ficek, advokát

Otázka: Cena za vypracovanie kúpnej zmluvy?

Dobrý deň, rada by som sa informovala, aká by bola orientačná cena na vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy na stavebný pozemok v intraviláne obce Dobrá Niva, pričom pozemok má hodnotu 20.000€ a je bez vecných bremien, či tiarch. Ďakujem pekne

Odpoveď: Cena za vypracovanie kúpnej zmluvy?

Dobrý deň

pokiaľ máte záujem o vypracovanie kúpnej zmluvy našou, bolo by vhodné kontaktovať priamo kanceláriu a dohodnúť si osobné stretnutie s tým, že by ste doniesli všetky podklady. Cena závisí od obtiažnosti zmluvy a na dohode s klientom. 

 

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Vyhľadajte ju:JUDr. Milan Ficek, advokát

online právna poradňa zadarmoPodotázka: Cena za vypracovanie kúpnej zmluvy? (Občianske právo)

Chcela by som sa opýtať, dom, v ktorom bývame je zapísaný na 1/2 manžel a 1/2 manželova sestra. Dom chceme predať, no manželova sestra ma s manželom dohodu, že nechce vyplatiť v prípade predaja celú sumu - tej jej polovice, ale iba určitú sumu. Dcéra našla na internete, že existuje zmluva o budúcej zmluve, len nevie čo všetko by mala zmluva obsahovať, Koľko by stalo vypracovanie takej zmluvy, prípadne prezretie Vašim advokátom keby to vyplnila dcéra. Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď: Cena za vypracovanie kúpnej zmluvy?

Odpovedá: JUDr. Milan Ficek, advokát (odpoveď odoslaná: 04.07.2017)

Dobrý deň. Kontaktujte našu kanceláriu mailom na advokat@ficek.sk, prípadne telefonicky na tel. čísle: 02/381 04 750 a informáciu o danom type zmluvy, ako aj informáciu o cene Vám poskytneme.


JUDr. Milan Ficek, advokát

Podotázka: Cena za vypracovanie kúpnej zmluvy? (Občianske právo)

Prosím Vás. Mala som vypracovanú kúpno-predajnú zmluvu na kúpu domu. Avšak pani na katastri nás upozornila, že je vypracovaná chybne, že je potrebné urobiť dodatok a v ňom chyby odstrániť. Chcem sa opýtať, koľko by takáto služba stála? Ďakujem

Odpoveď: Cena za vypracovanie kúpnej zmluvy?

Odpovedá: JUDr. Milan Ficek, advokát (odpoveď odoslaná: 12.04.2017)

Dobrý deň, výšku odmeny advokáta za poskytovanie právnych služieb, napr. vypracovanie zmluvy o prevode nehnuteľností alebo dodatku k nej, upravuje vyhláška Ministerstva spravodlivosti SR č. 655/2004 Z.z. o odmenách a náhradách advokátov za poskytovanie právnych služieb. V zmysle uvedeného právneho predpisu môže advokát svoju odmenu aj znížiť, resp. na výške odmeny sa so svojim klientom dohodnúť, čo je najčastejší postup. Advokát, resp. advokátska kancelária Vám na požiadanie vypracuje všetky potrebné listiny a zastúpi Vás v katastrálnom konaní, v ktorom je potrebné odstrániť vady návrhu a jeho príloh, to všetko za dohodnutú odmenu.


JUDr. Milan Ficek, advokát

Podotázka: Cena za vypracovanie kúpnej zmluvy? (Občianske právo)

Koľko by stálo vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy za byt.

Odpoveď: Cena za vypracovanie kúpnej zmluvy?

Odpovedá: JUDr. Milan Ficek, advokát (odpoveď odoslaná: 29.09.2015)

Dobrý deň

je to vec advokátskej kancelárie a hlavne na dohode medzi advokátom a klientom. Podľa vyhlášky Ministerstva spravodlivosti SR o odmenách a náhradách za poskytovanie právnych služieb si advokát dohodne s klientom spôsob a výšku odmeny. Odmena môže byť určená ako hodinová, paušálna, podielová a dohodnutá. Teda je nutné prísť osobne do advokátskej kancelárie, kde sa právnik oboznámi s Vašimi problémom a požiadavkami a na základe toho sa dohodne odmena. 

 


JUDr. Milan Ficek, advokát

V prípade doplňujúcej otázky vyplňte formulár nižšie:


Trápi vás "Cena za vypracovanie kúpnej zmluvy?" a chcete pomôcť?Príbuzné otázky v PRÁVNICKEJ PORADNI:najpravo.sk | epravo.sk | pravnelisty.sk
LEXANA - asistentka

Text zprávy
Moje zprava
Text v prvnim tlacitku