Zrušenie priblíženia sa na 5 m

Online právna poradňa
Oblasť práva: Trestné právo, Trenčín

Otázka: Zrušenie priblíženia sa na 5 m

Dobrý deň, rada by som sa spýtala, či je možné zrušiť zákaz priblíženia na 5 metrov k osobe. Môj syn má zákaz priblížiť sa na 5 metrov k svojej priateľke. Obaja by tento zákaz chceli zrušiť. Je to možné a ak áno, ako to napísať na súd? Ďakujem.

Odpoveď: Zrušenie priblíženia sa na 5 m

Dobry den, áno, dá sa to zrušiť. Podajte navrh na súd, ktorý rozhodnutie vydal. Ako prilohu prilozte notarsky overeny dokument, na ktorom sa podpise osoba, ze suhlasi s tym, aby sa zakaz zrusil a tiez dovod preco s tym suhlasi.