Zadržaný v Rakúsku za drogy - koľko stojí právnik

Online právna poradňa
Oblasť práva: Trestné právo, Zahraničie

Otázka: Zadržaný v Rakúsku za drogy - koľko stojí právnik

Dcera (10 ročná) môjho dlhodobého partnera prišla za mnou do práce so správou, že u nás doma sú policajti. Partner je momentálne vo väzbe. Informoval ma, že pri prehliadke polícia uchovala 8 gramov pervitínu a niekoľko telefónov. Z mojich vecí si tiež vzali 800 eur. Tvrdí, že drogy neužíval, iba ich predával. Rada by som vedela, koľko by ma mohlo stáť právne zastúpenie a ako dlho môže byť vo väzbe. Uvedomujem si, že to možno závisí od viacerých faktorov. Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď: Zadržaný v Rakúsku za drogy - koľko stojí právnik

Dobrý deň, pokiaľ ho zadržali v Rakúsku, bude takisto trestne stíhaný a prejednávaný v Rakúsku. V tomto prípade je potrebné obrátiť sa priamo na advokáta v Rakúsku. Ak je vo väzbe, bude mu advokát pridelený. Koľko ho bude stáť  advokát v Rakúsku, skutočne nedokážeme odhadnúť.