Poďakovanie za právnu pomoc.

Online právna poradňa
Oblasť práva: Iné oblasti práva, Košice

Otázka: Poďakovanie za právnu pomoc.

Už nechcem položiť žiadnu otázku, ale chcel by som sa Vám poďakovať. Ospravedlňujem sa, že som Vám nepridal hodnotenie, pretože nie som registrovaný na Facebooku a nerád by som to robil. Nečakal som žiadnu odpoveď, a preto som veľmi prekvapený vašou rozsiahlou a odbornou odpoveďou. Ďakujem a prajem všetko najlepšie.

Odpoveď: Poďakovanie za právnu pomoc.

Dobrý deň,

ďakujeme za Vaše hodnotenie.

Ak by ste v budúcnosti potreboval pomôcť môžete sa na nás s dôverou obrátiť.