Cena za vypracovanie kúpnej zmluvy?

Online právna poradňa
Oblasť práva: Občianske právo, Banská Bystrica

Otázka: Cena za vypracovanie kúpnej zmluvy?

Dobrý deň, rada by som sa informovala o orientačnej cene za vypracovanie kúpno-predajnej zmluvy na stavebný pozemok v intraviláne obce Dobrá Niva. Hodnota pozemku je 20 000 € a je bez vecných bremien a tiarch. Ďakujem pekne.

Odpoveď: Cena za vypracovanie kúpnej zmluvy?

Dobrý deň

pokiaľ máte záujem o vypracovanie kúpnej zmluvy našou, bolo by vhodné kontaktovať priamo kanceláriu a dohodnúť si osobné stretnutie s tým, že by ste doniesli všetky podklady. Cena závisí od obtiažnosti zmluvy a na dohode s klientom.