Máte
otázku?

Zadržaný v Rakúsku za drogy - koľko stojí právnik


Online právna poradňa
Oblasť práva: Trestné právo, Zahraničie

Otázka: Zadržaný v Rakúsku za drogy - koľko stojí právnik

Dcera (10 ročná) môjho dlhodobého partnera prišla za mnou do práce so správou, že u nás doma sú policajti. Partner je momentálne vo väzbe. Informoval ma, že pri prehliadke polícia uchovala 8 gramov pervitínu a niekoľko telefónov. Z mojich vecí si tiež vzali 800 eur. Tvrdí, že drogy neužíval, iba ich predával. Rada by som vedela, koľko by ma mohlo stáť právne zastúpenie a ako dlho môže byť vo väzbe. Uvedomujem si, že to možno závisí od viacerých faktorov. Ďakujem za odpoveď.

Odpoveď: Zadržaný v Rakúsku za drogy - koľko stojí právnik

Dobrý deň, pokiaľ ho zadržali v Rakúsku, bude takisto trestne stíhaný a prejednávaný v Rakúsku. V tomto prípade je potrebné obrátiť sa priamo na advokáta v Rakúsku. Ak je vo väzbe, bude mu advokát pridelený. Koľko ho bude stáť  advokát v Rakúsku, skutočne nedokážeme odhadnúť. 

Trápi vás "Zadržaný v Rakúsku za drogy - koľko stojí právnik" a chcete pomôcť?

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Vyhľadajte ju:Podotázka: Zadržaný v Rakúsku za drogy - koľko stojí právnik (Trestné právo)

Môj syn bol zadržaný na polícii. Išiel tam dobrovoľne, pretože mu policajt zatelefonoval a povedal, že sa ho chce len na niečo opýtať a následne môže ísť domov. Keď tam však prišiel, oznámili mu, že je naňho vydaný medzinárodný zatýkací príkaz a dali ho do väzby. Na polícii mu povedali, že to je za drogy, ale nič pri ňom nenašli a dokonca ani domová prehliadka nebola vykonaná. Povedali len, že niekto povedal, že bol zadržaný za drogy v Rakúsku. Nechápem, ako môžu vzat niekoho do väzby bez dôkazov a keďže pri ňom nič nenašli. Potrebujeme zistiť, prečo je stíhaný a musíme sa pozrieť do spisov.

Odpoveď: Zadržaný v Rakúsku za drogy - koľko stojí právnik

(odpoveď odoslaná: 21.01.2017)

Dobrý deň, syn potrebuje obhajcu. Odporúčam Vámm nájsť si advokáta, ktorý navštívi syna a vyžiada od neho všetky podklady  nahliadne do spisu. Následne budete vedieť viac.


4,9 (4 969)
Všetky recenzie

Podotázka: Zadržaný v Rakúsku za drogy - koľko stojí právnik (Trestné právo)

Dobrý deň, mám problém. Bol piatok večer, išiel som na párty a tam som si chcel zadovážiť drogy za 20 eur, konkrétne dve dávky. Nakoniec som ich dostal desať. Jednu som užil a zvyšných deväť našli u mňa policajti. Vybrali mi to z vrecka. Potrebujem obhájcu.

Odpoveď: Zadržaný v Rakúsku za drogy - koľko stojí právnik

(odpoveď odoslaná: 11.01.2017)

Dobrý deň, určite potrebujete obhajcu, ak chcete, aby Vám nepridali druhý odsek. Počkajte si na uznesenie o vznesení obvinenia a následne nám napíšte na advokat@ficek.sk.V prípade doplňujúcej otázky vyplňte formulár nižšie:


Trápi vás "Zadržaný v Rakúsku za drogy - koľko stojí právnik" a chcete pomôcť?Príbuzné otázky v PRÁVNICKEJ PORADNI:najpravo.sk | epravo.sk | pravnelisty.sk
4,9 (4.969)
Všetky recenzie
Chatbot
Dobrý deň,
volám sa Lexana a som virtuálna asistentka. Nižšie vyberte, s čím chcete pomôcť.