Splnomocnenie na vybavenie úveru

Online právna poradňa
Oblasť práva: Občianske právo, Prešov

Otázka: Splnomocnenie na vybavenie úveru

Zdravím, je možné udeliť splnomocnenie inej osobe na vybavenie úveru a kúpu bytu, keď som v zahraničí? Ďakujem.

Odpoveď: Splnomocnenie na vybavenie úveru

Dobrý deň,

je potrebné použiť splnomocnenie resp. vzor tlačiva od konkrétnej banky.  Váš podpis na splnomocnení bude musieť byť úradne overený.

Nepíšete štát, kde sa nachádzate, ale overiť podpis v zahraničí môžete aj na veľvyslanectve SR v príslušnom štáte.

Adresy veľvyslanectve a zastupiteľstiev nájdete na stránke Ministerstva zahr. vecí a eur. záležitostí SR.