Dodatok k zámennej zmluve

Online právna poradňa
Oblasť práva: Občianske právo, Bratislava

Otázka: Dodatok k zámennej zmluve

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať. Máme zmluvu o zámene a kataster nám ju stále vracia s rôznymi podrobnými nedostatkami. Prevádzame medzi sebou parcely rovnakej rozlohy a bezodplatne. Vedeli by ste, prosím, pripraviť dodatok k zmluve, aby už kataster nemal dôvod na jej pozastavenie? Ďakujem s pozdravom.

Odpoveď: Dodatok k zámennej zmluve

Dobrý deň, dodatok k zámennej zmluve Vám môžeme urobiť, budeme potrebovať pôvodnú zámennú zmluvu, ktorú ste uzatvárali, rozhodnutie katastra (okresného úradu, katastrálneho odboru) ohľadom doplnenia zmluvy. Okrem opravy zámennej zmluvy budete potrebovať aj opraviť návrh na vklad.

Dodatok k zámennej zmluve musia podpísať obaja účastníci a overiť svoje podpisy.