Zamestnávateľ mi nedal už rok výplatne pásky

Online právna poradňa
Oblasť práva: Pracovné právo, Trnava

Otázka: Zamestnávateľ mi nedal už rok výplatne pásky

Zamestnávateľ mi už 13 mesiacov nevyplatil mzdu a rovnako mi nepreplatil dovolenku za posledný rok.

Odpoveď: Zamestnávateľ mi nedal už rok výplatne pásky

Dobrý deň, pokiaľ Vám zamestnávateľ nedal výplatné pásky, tak mu napíšte najskôr doporučený list a požiadajte ho o vydanie výplatných pások. Ak tak neurobí, môžete sa obrátiť na inšpektorát práce. Zamestnávateľovi v liste pohrozte inšpektorátom práce.