Nárok na podiel z DDS Stabilita

Online právna poradňa
Oblasť práva: Rozvod, Banská Bystrica

Otázka: Nárok na podiel z DDS Stabilita

Mám nárok na podiel z DDS Stabilita ex-manžela pri majetkovom vyporiadaní?

Odpoveď: Nárok na podiel z DDS Stabilita

Dobrý deň

do bezpodielového spoluvlastnícva manželov investičné životné poistenie (3.pilier) nepatrí, patrí tam však vklad na zamestnaneckej zmluve o doplnkovom dôchodkovom sporení, pokiaľ bol tvorený z vyplateného prijmu jedného z manželov.