Vzor žiadosti o rozvod ak je dospelá dcera

Online právna poradňa
Oblasť práva: Bratislava

Otázka: Vzor žiadosti o rozvod ak je dospelá dcera

Dobrý deň Miroslava, chcela by som podať žiadosť o rozvod s manželom. Máme spoločnú 25-ročnú dospelú dcéru, ktorá k nemu nemá bližší vzťah. Mohli by ste mi, prosím, poradiť, aké tlačivo je potrebné vyplniť na to, aby nás súd mohol rozviesť? Ďakujem za vašu odpoveď. S pozdravom, Miroslava

Odpoveď: Vzor žiadosti o rozvod ak je dospelá dcera

Dobrý deň, vo veci návrhu na rozvod manželstva môžete využiť aj vzor návrhu na rozvod, ktorý je zverejnený na našej stránke.

Ak by ste potrebovali návrh na rozvod upresniť, tak aby rozvod prebehol v čo najkratšej dobe, je lepšie kontaktovať advokáta, aby vami spracovaný návrh na rozvod manželstva preštudoval a potrebne upravil.

Vo veci môžete kontaktovať aj našu advokátsku kanceláriu.