Povinnosť očíslovať zmluvu

Online právna poradňa
Oblasť práva: Obchodné právo, Trnava

Otázka: Povinnosť očíslovať zmluvu

Prosím o odpoveď na otázku, či musí zmluva s mobilným operátorom o poskytovaní služieb mať pridelené číslo - číslo zmluvy.

Odpoveď: Povinnosť očíslovať zmluvu

Dobrý deň, zo žiadneho zákona nevyplýva povinnosť číslovania zmlúv. Veľké spoločnosti si číslujú zmluvy, aby sa vedeli jednoducho zorientovať vo veľkom počte zmlúv. Zmluva bez čísla nie je neplatná.