Výpoveď Nebuď dlžník s.r.o.

Online právna poradňa
Oblasť práva: Iné oblasti práva, Banská Bystrica

Otázka: Výpoveď Nebuď dlžník s.r.o.

Dobrý deň, dňa 06. 06. 2016 som podpísala zmluvu o spolupráci so spoločnosťou Nebuď dlžník, s. r. o. Táto firma mala zabezpečovať pomoc spotrebiteľom v prípadoch, keď sú ich práva porušované zo strany podnikateľov, najmä nebankových spoločností. Vlani na jeseň mi poslali email, v ktorom uvádzali, že z finančných dôvodov ma nemôžu ďalej zastupovať. Napriek tomu, že už vyše roka nevykonali prakticky žiadne kroky. Potrebujem od nich vypovedať zmluvu, pričom musím uviesť konkrétny dôvod. Okrem toho, požadujem od nich, aby mi poslali späť všetky dokumenty. Ďakujem.

Odpoveď: Výpoveď Nebuď dlžník s.r.o.

Dobrý deň, zmluvu je možné vypovedať ak je to v zmluve uvedené alebo ak taká možnosť vyplýva zo zákona.

Pošlite nám prosím zmluvu mailom, pozrieme sa na to a dáme Vám vedieť.

Ak dôjde k ukončeniu zmluvy, potom Vám musia vrátiť všetky dokumenty, ktoré ste im v súvislosti so zmluvou poskytli.