POZOR na PODVODNÝ EMAIL: Dostali ste z akoby našej mailovej adresy "kancelaria@ficek.sk" mail s predmetom "URGENTNÉ, OZNÁMENIE O EMBARGU" s nezmyslami o úveroch a dlhoch? Je to podvodná správa, neklikajte na link a ani prílohu. Problém intenzívne riešime.
Máte
otázku?

Odvolanie víza

Online právna poradňa
Oblasť práva: Správne právo, Bratislava

Otázka: Odvolanie víza

Dobrý deň, rada by som sa informovala, či sa zaoberáte odvolaniami proti zamietnutiu žiadostí o víza - konkrétne v prípade českého veľvyslanectva v Alžírsku. Zaujímalo by ma tiež, koľko by ma stálo takéto odvolanie, pokiaľ poskytujete danú službu. Ďakujem.

Odpoveď: Odvolanie víza

Dobrý deň, zastupujeme v konaniach, v ktorých rozhodujú slovenské orgány. Pokiaľ ide o cudzí štát a právny poriadok cudzieho štátu, odporúčame Vám obrátiť sa na advokáta, ktorý pracuje s právom konkrétneho štátu, ktorého sa zamietnutie víz týka.