Zdravím, rád by som sa opýtal, čo mám urobiť, keď sa nemôžem dostaviť na súd ako svedok, pretože som v zahraničí kvôli práci. Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.
Dobrý deň
pokiaľ máte závažný dôvod, stačí sa na súde ospravedlniť, poprípade to písomne doplniť napr. potvrdením od zamestnávateľa a pod. Pokiaľ sa dostatočne neospravedlníte a ide o trestné konanie, môžete byť ako riadne predvolaný svedok predvedený.
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Vyhľadajte ju:
V prípade doplňujúcej otázky vyplňte formulár nižšie:
12. januára
Dostala som na advokátsku kanceláriu odporúčania a bola som aj tak milo prekvapená prístupom a ochotou pomôcť..
recenzie
3. septembra
Som veľmi spokojná s prístupom pána JUDr. Ficeka a rýchlej odpovede na moju otázku pri majetkovom vyporiadaní. Vrelo odporúčam každému..
recenzie
4. mája
Ďakujem srdečne za rýchlu odpoveď. Veľmi ste mi pomohli. Profesionálne jednanie má veľmi vysokú úroveň. Rada vás budem odporúčať
recenzie
3. júla
Veľmi dobré a jednoduché vysvetlenie právnych vecí v pracovnom práve. Odporúčam každému, kto potrebuje právnu pomoc..
recenzie
21. novembra
Profesionálny, zrozumiteľný a rýchly prístup. Najlepšia právna poradňa!
recenzie
27. februára
Profesionalny prístup a ochota riesiť problém je prikladom toho, ze aj v dnešnej dobe sa nájdu ľudia,..
recenzie
16. mája
Ďakujem pekne za zastupovanie v konaní a za skvelé jednanie. Odporúčam.
recenzie
1. augusta
Veľmi milo som bola prekvapená vysoko profesionálnym a ľudským prístupom.
recenzie