POZOR na PODVODNÝ EMAIL: Dostali ste z akoby našej mailovej adresy "kancelaria@ficek.sk" mail s predmetom "URGENTNÉ, OZNÁMENIE O EMBARGU" s nezmyslami o úveroch a dlhoch? Je to podvodná správa, neklikajte na link a ani prílohu. Problém intenzívne riešime.
Máte
otázku?

Dá sa stiahnuť podaná sťažnosť?

Online právna poradňa
Oblasť práva: Iné oblasti práva, Nitra

Otázka: Dá sa stiahnuť podaná sťažnosť?

Dobrý večer, potreboval by som sa poradiť, či je možné stiahnuť podanú sťažnosť. Za odpoveď vopred ďakujem.

Odpoveď: Dá sa stiahnuť podaná sťažnosť?

Dobrý deň. Podľa ustanovenia § 6 ods. 3 zákona č. 9/2010 Z.z. o sťažnostiach: "Orgán verejnej správy odloží sťažnosť, ktorú sťažovateľ pred jej vybavením písomne vezme späť alebo ak sťažovateľ písomne orgánu verejnej správy pred vybavením sťažnosti oznámi, že na jej vybavení netrvá." Pokiaľ teda netrváte na tom, aby bola Vaša sťažnosť vybavená, môžete postupovať v zmysle citovaného ustanovenia.