Uráža ma suseda

Online právna poradňa
Oblasť práva: Občianske právo, Nitra

Otázka: Uráža ma suseda

Dobrý deň, mám problém s jednou pani z našej dediny. Uráža ma a nadáva aj môjmu 3-ročnému synovi, väčšinou bez svedkov a keď svedkovia sú prítomní, nechcú svedčiť. Už som z toho zúfalá a neviem, čo mám robiť. Vždy keď sa stretneme, čo je takmer každý deň, vzhľadom na to, že obývame rovnakú dedinu, nadáva mi a aj synovi. To ma najviac hnevá. Čo môžem urobiť? Ďakujem za radu.

Odpoveď: Uráža ma suseda

Dobrý deň, keď Vás uráža suseda, tak aj keď nemáte žiadnych svedkov, podajte podnet na obec a žiadajte, aby Vám s týmto problémom pomohli. Oni si ju predvolajú a budú to riešiť. Samotné takéto prejednanie môže postačiť, aby prestala.