+421 (0) 2 381 04 750
zavolajte nám

Vymáhanie pohľadávok – vymáhanie dlhov od dlžníkaV prípade otázok k vymáhaniu pohľadávok nás kontaktujte: zdarma online právna poradňa.

Vymáhanie pohľadávok (vymáhanie peňazí) - postup
Vymáhanie pohľadávok - ceny a podmienky
Vymáhanie pohľadávok - odmena advokáta
Vymáhanie pohľadávok - príklad
Vymáhanie pohľadávok - potrebné doklady a informácie
Vymáhanie pohľadávok - platobný rozkaz
ZRÝCHLENÉ VYMÁHANIE POHĽADÁVOK do 10 dní
Povinnosť mlčanlivosti pri vymáhaní pohľadávok
Odkupovanie pohľadávokVymáhanie pohľadávok (dlhov) prostredníctvom služieb advokáta - advokátskou kanceláriou má viacero výhod oproti vymáhaniu pohľadávok prostredníctvom rôznych obchodných spoločností (firiem). Máte tak nielen istotu právneho vymáhania Vašich pohľadávok, ale aj seriózneho a osobného prístupu a nakoľko našu odmenu v prípade úspechu zaplatí dlžník, nezaplatíte za vymoženie pohľadávky nič. Advokát so sídlom v Bratislave zabezpečuje účinné vymáhanie pohľadávok od neplatičov v celej Slovenskej republike. Dlhy vymáhame pre občanov a firmy.

Vymáhanie peňazí vykonávame zásadne bez preddavkov, našu odmenu za vymáhanie pohľadávok zaplatí Váš dlžník v prípade úspešného vymoženia Vašej pohľadávky.

Výška pohľadávky pri vymáhaní pohľadávok (dlhov) nie je žiadnym spôsobom obmedzená. Aj drobné pohľadávky sú pohľadávkami a niekoľko drobných pohľadávok môže urobiť veľký dlh. Tak prečo nechať Vaše peniaze dlžníkovi a nevymáhať ich? Všetko potrebné ohľadom vymáhania pohľadávok je u nás taktiež možné vyriešiť priamo na našej webovej stránke on-line. Napíšte nám zdarma do našej online právnej poradne.

 

Advokátska kancelária Bratislava, JUDr. Milan Ficek,
advokát - právnik